HPC Ukraine

Важливо

З червня 2018 року для студентів, аспірантів, науково- педагогічних працівників та лікарів буде доступним для складання на території України сертифікований міжнародний іспит з англійської мови OET (Occupational English Test).

Occupational English Test забезпечується та контролюється UNIVERSITY of CAMBRIDGE ESOL Examinations (Cambridge English Language Assessment), завдяки чому результати іспиту тепер визнаються у Великобританії та країнах ЄС. Результати іспиту OET повноцінно прирівнюються до більш відомого всім тесту IELTS. Завдяки тесту OET, спеціально розробленому для різних галузей охорони здоров’я, медичні працівники, нарешті, мають можливість відчувати себе більш впевненими у володінні фаховою мовою, пов’язаною з їх роботою.

Єдиною офіційною ліцензованою організацію, сертифікованою проводити оцінювання в Україні є Ukrainian Medical Council. Даний іспит підтверджує рівень володіння англійською мовою та його відповідність міжнародним стандартам Загальноєвропейської шкали іншомовної комунікативної компетенції (Common European Framework of Reference).

Новина на офіційному сайті OET: https://www.occupationalenglishtest.org/oet-accepted-by-ukraine/

HPC Ukraine